![](https://protogymnasio.gr/wp-content/uploads/2022/03/ENISXYTIKH.png)
Ενημερώνουμε τους γονείς/κηδεμόνες και τους μαθητές και μαθήτριες που παρακολουθούν το Πρόγραμμα Ενισχυτικής Διδασκαλίας ότι από σήμερα, Δευτέρα 28 Μαρτίου το Πρόγραμμα αλλάζει.
Δείτε το Νέο Πρόγραμμα παρακάτω:
Έτος ίδρυσης 1862
Ενημερώνουμε τους γονείς/κηδεμόνες και τους μαθητές και μαθήτριες που παρακολουθούν το Πρόγραμμα Ενισχυτικής Διδασκαλίας ότι από σήμερα, Δευτέρα 28 Μαρτίου το Πρόγραμμα αλλάζει.
Δείτε το Νέο Πρόγραμμα παρακάτω: