![](https://protogymnasio.gr/wp-content/uploads/2021/02/ενισχυτικη.jpg)
Υπενθυμίζουμε ότι έχει αρχίσει το Πρόγραμμα Ενισχυτικής Διδασκαλίας 2020-2021 το οποίο, ειδικά για φέτος, πραγματοποιείται διαδικτυακά, μέσω της πλατφόρμας webex. Δείτε παρακάτω το Πρόγραμμα:
Έτος ίδρυσης 1862
Υπενθυμίζουμε ότι έχει αρχίσει το Πρόγραμμα Ενισχυτικής Διδασκαλίας 2020-2021 το οποίο, ειδικά για φέτος, πραγματοποιείται διαδικτυακά, μέσω της πλατφόρμας webex. Δείτε παρακάτω το Πρόγραμμα: